
Meruňkové pyré 100% 3kg
57,50 zlotý
(1,92 zlotý na 100 g | 4,79 zlotý na 250 g)
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 57,50 zlotý
Net: 54,76 zlotýDostupnost: ihned
208 skladem
Popis

Meruňkové pyré 100% PREMIUM – přírodní ovocná dřeň
Meruňkové pyré 100% PREMIUM je plně přírodní dužina, připravovaná výhradně z nejkvalitnějších zralých meruněk. Bez konzervantů, bez přidaného cukru – čistá esence ovocné chuti! Bohatý na antioxidanty, vitamín A a vlákninu podporuje zdraví a přirozenou imunitu organismu. Ideální volba pro milovníky zdravých, přírodních produktů.

Proč zvolit naše meruňkové pyré?
✅ 100% přírodní složení – žádné umělé přísady ani cukr.
✅ Zdroj antioxidantů a vitamínu A – podporuje zdravou pokožku a zrak.
✅ Hladká, sametová konzistence – perfektní základ pro dezerty a nápoje.
✅Multifunkční využití – skvělé do koktejlů, pečení a jogurtů.
✅ Nejvyšší kvalita – prémiový produkt z toho nejlepšího ovoce.

Jak používat meruňkové pyré?
❇️Základ pro smoothies, koktejly a ovocné nápoje.
❇️ Přírodní doplněk k jogurtům, ovesným vločkám a müsli.
❇️ Přísada do zmrzliny, zákusků a pečiva.
❇️ Přídavek do omáček a marinád k masům a orientálním pokrmům.
❇️ Chutná a zdravá pěna pro děti i dospělé.
Další informace
| Hmotnost | 3,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 17×10×23 cm |
| Datum spotřeby | Minimálně 6 měsíců od data nákupu |
| Nalévání | Pyré by se mělo nalévat kohoutkem dolů a dbát na to, aby bylo vždy pokryto šťávou. Před každým naléváním obal protřepejte, aby se obsah promíchal. |
| Obal | Bag In Box (sáček v krabici pro snadné nalévání) |
| Po otevření | Spotřebujte do 7 dnů |
| Kapacita | 3 kg |
| Skladování | Suché a stinné místo, v lednici |
| Složení | 100% Meruňka |
| Chuť | Meruňka |
Recenzi mohou zanechat pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.
Platební metody
- platební brána imoje (PLN)
- Blik (PLN)
- Platební karta (PLN, CZK)
- Bankovní převod (PLN, EUR)
- Platba při doručení (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Způsoby dopravy a náklady
- Schránka na balíky InPost – 17,50 PLN (POL)
- Kurýr InPost – 19,50 PLN (POL)
- Dobírka kurýrem InPost – 23,50 PLN (POL)
- Osobní sbírka
- Doprava zdarma nad 250 PLN (POL)
- InPost International (Nizozemsko – NLD, Belgie – BEL, Lucembursko – LUX, Francie – FRA, Itálie – ITA, Portugalsko – PRT, Španělsko – ESP) – cena je viditelná při zadání objednávky
- Kurýrní služba DHL (Francie – FRA, Německo – DEU, Česká republika – CZE, Estonsko – EST, Litva – LTU, Slovensko – SVK, Nizozemsko – NLD, Rakousko – AUT, Lotyšsko – LVA, Finsko – FIN, Maďarsko – HUN, Rumunsko – ROU, Itálie – ITA, Bulharsko – BGR, Dánsko – DNK, Řecko – GRC, Chorvatsko – HRV, Švédsko – SWE, Slovinsko – SVN, Belgie – BEL, Španělsko – ESP, Lucembursko – LUX, Portugalsko – PRT) – cena viditelná při objednávce












Recenze
Zatím nejsou žádné recenze