
Šťáva z černé tuřínu pro silné vlasy 330ml
17,50 zlotý
(5,30 zlotý na 100 ml | 13,26 zlotý na 250 ml)
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 17,50 zlotý
Net: 16,67 zlotýDostupnost: ihned
688 skladem
Popis
Šťáva z černé ředkve 330 ml – výrazná chuť a jednoduché složení
Šťáva z černé ředkve 330 ml od Nasza Tłocznia je 100% NFC šťáva (ne z koncentrátu) – bez přidaného cukru, vody, konzervantů a umělých přísad. Vyrobeno v procesu lisování za studena, a poté se jemně pasterizuje při maximální teplotě 78 °C, aby si zachovala svou kvalitu a přirozené vlastnosti.
Šikovný Skleněná láhev o objemu 330 ml Díky tomu je produkt vhodný pro každodenní použití – jak k pití, tak i k vnějšímu použití.
Složení produktu
Přírodní složky – bez umělých přísad
Šťáva z tuřínu – dieta a každodenní použití
Šťávu z černé ředkve lze konzumovat v malých porcích jako doplněk denního jídelníčku. Díky své intenzivní chuti se často pije samotná nebo v kombinaci s jinými šťávami.
- konzumováno samostatně v malých porcích,
- kromě jiných zeleninových šťáv,
- prvkem denního jídelníčku.
Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na náš příspěvek: Černá tuřín a šťáva z něj vylisovaná – vlastnosti, použití.


Šťáva z černé ředkve na vlasy – přírodní péče o pokožku hlavy
Po léta šťáva z černé ředkvičky na vlasy používá se jako součást domácí péče. Lze jej použít jako tření z černé ředkve, zejména pro lidi, kteří chtějí pečovat o svou pokožku hlavy jednoduchým a přirozeným způsobem.
Je přítomen ve šťávě vitamín C a Vitamíny skupiny B, které se přirozeně vyskytují v černé ředkvi. Tato zelenina obsahuje také minerály, jako například:
- draslík
- vápník
- hořčík
- síra
Díky tomu šťáva z tuřínu Používá se nejen v kuchyni, ale také jako součást každodenní péče.
Bezpečnost jde ruku v ruce s přírodou
Víme, jak cenný je obsah, a proto každý balíček připravujeme s maximální péčí.
Používáme ekologické bezpečnostní metody, které účinně tlumí a stabilizují produkty během přepravy.
Díky tomu si můžete být jisti, že vaše objednávka dorazí neporušená, a místo obav z rozbití nebo plastového odpadu si budete moci vychutnat přirozenou chuť našich produktů.
Vaše zásilka je s námi bezpečná a šetrná k životnímu prostředí.

Zkontrolujte také: 100% lisovaná šťáva z Mirabelky 330ml, také by vás mohla zajímat kategorie: Chmelové nealkoholické nápoje?
Nutriční hodnoty na 100 ml
| Energetická hodnota | 40 kcal |
|---|---|
| Tuk | 0,3 g |
| Sacharidy | 8,12 g |
| Včetně cukrů | 4,1 g |
| Protein | 1 g |
| Sůl | 0 g |
Další informace
| Hmotnost | 0,53 kg |
|---|---|
| Rozměry | 6×6×15 cm |
| Chuť | Černý tuřín |
| Kapacita | 330 ml |
| Obal | Skleněná láhev se šroubovacím uzávěrem |
| Složení | 97% lisovaná šťáva z černé ředkve NFC, 3% lisovaná citronová šťáva NFC |
| Datum spotřeby | Minimálně 4 měsíce od data nákupu |
| Skladování | Suché a stinné místo, v lednici |
| Po otevření | Skladujte v chladničce a spotřebujte do 7 dnů |
Recenze 8 pro Sok tłoczony z Czarnej Rzepy Mocne Włosy 330ml
Recenzi mohou zanechat pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.
Platební metody
- platební brána imoje (PLN)
- Blik (PLN)
- Platební karta (PLN, CZK)
- Bankovní převod (PLN, EUR)
- Platba při doručení (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Způsoby dopravy a náklady
- Schránka na balíky InPost – 17,50 PLN (POL)
- Kurýr InPost – 19,50 PLN (POL)
- Dobírka kurýrem InPost – 23,50 PLN (POL)
- Osobní sbírka
- Doprava zdarma nad 250 PLN (POL)
- InPost International (Nizozemsko – NLD, Belgie – BEL, Lucembursko – LUX, Francie – FRA, Itálie – ITA, Portugalsko – PRT, Španělsko – ESP) – cena je viditelná při zadání objednávky
- Kurýrní služba DHL (Francie – FRA, Německo – DEU, Česká republika – CZE, Estonsko – EST, Litva – LTU, Slovensko – SVK, Nizozemsko – NLD, Rakousko – AUT, Lotyšsko – LVA, Finsko – FIN, Maďarsko – HUN, Rumunsko – ROU, Itálie – ITA, Bulharsko – BGR, Dánsko – DNK, Řecko – GRC, Chorvatsko – HRV, Švédsko – SWE, Slovinsko – SVN, Belgie – BEL, Španělsko – ESP, Lucembursko – LUX, Portugalsko – PRT) – cena viditelná při objednávce











Ověřený zákazník (ověřený vlastník) -
Ověřený zákazník (ověřený vlastník) -
Ověřený zákazník (ověřený vlastník) -
Ověřený zákazník (ověřený vlastník) -
Ověřený zákazník (ověřený vlastník) -
Ověřený zákazník (ověřený vlastník) -
Ověřený zákazník (ověřený vlastník) -
Ověřený zákazník (ověřený vlastník) -