
Limetková kůra sušená krupice FIX 50g
19,50 zlotý
(39,00 zlotý na 100 g | 97,50 zlotý na 250 g)
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 19,50 zlotý
Net: 18,57 zlotýDostupnost: ihned
20 skladem
Popis

Sušené citrusové kůry Vylisované v Nasza Tłocznia se hojně používají v potravinářském průmyslu. Přírodní ovocné čaje a pečivo s jejich přídavkem jsou extrémně aromatické a odpovídají současnému ekologickému trendu. Pohodlné 50g balení je ideální pro zkušební výrobu nebo domácí použití.
Pokud potřebujete velkoobchodní množství, kontaktujte naše obchodní oddělení – sales@naszatlocznia.pl
Složení: 100% sušená limetová kůra/krupice
Zlomek: FIX 0,5 - 2,0 mm
Skladování: suché a stinné místo.
Po otevření: spotřebujte do 7 dnů.
Datum spotřeby: minimálně 10 měsíců od data nákupu.
Díky hrubému mletí je ideální jako doplněk do domácích čajů, kompotů, džemů a slaných pokrmů, například jako přírodní koření na maso.

Zkontrolujte také: Sušený mletý ananas 1 kg, také by vás mohla zajímat kategorie: Lisované šťávy z červené řepy?
Další informace
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1×19×12 cm |
| Datum spotřeby | Minimálně 10 měsíců od data nákupu |
| Skladování | Suché a stinné místo |
| Složení | 100% sušené vápno |
| Po otevření | Spotřebujte do 7 dnů |
| Chuť | Vápno |
| Kapacita | 50 g |
Recenzi mohou zanechat pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.
Platební metody
- platební brána imoje (PLN)
- Blik (PLN)
- Platební karta (PLN, CZK)
- Bankovní převod (PLN, EUR)
- Platba při doručení (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Způsoby dopravy a náklady
- Schránka na balíky InPost – 17,50 PLN (POL)
- Kurýr InPost – 19,50 PLN (POL)
- Dobírka kurýrem InPost – 23,50 PLN (POL)
- Osobní sbírka
- Doprava zdarma nad 250 PLN (POL)
- InPost International (Nizozemsko – NLD, Belgie – BEL, Lucembursko – LUX, Francie – FRA, Itálie – ITA, Portugalsko – PRT, Španělsko – ESP) – cena je viditelná při zadání objednávky
- Kurýrní služba DHL (Francie – FRA, Německo – DEU, Česká republika – CZE, Estonsko – EST, Litva – LTU, Slovensko – SVK, Nizozemsko – NLD, Rakousko – AUT, Lotyšsko – LVA, Finsko – FIN, Maďarsko – HUN, Rumunsko – ROU, Itálie – ITA, Bulharsko – BGR, Dánsko – DNK, Řecko – GRC, Chorvatsko – HRV, Švédsko – SWE, Slovinsko – SVN, Belgie – BEL, Španělsko – ESP, Lucembursko – LUX, Portugalsko – PRT) – cena viditelná při objednávce









Recenze
Zatím nejsou žádné recenze