
Kuivatut appelsiininkuoripuurot FIX 0,5–2,0 mm 20 kg
621,00 zloty
(3,11 zloty per 100g | 7,76 zloty per 250g)
Halvin hinta viimeisten 30 päivän aikana: 621,00 zloty
Net: 591,43 zlotySaatavuus: heti
1 varastossa
Kuvaus
Appelsiininkuorta 20 kg puuroa
Nasza Tłocznia -teehen puristettuja kuivattuja sitrushedelmien kuoria käytetään laajalti elintarviketeollisuudessa. Niillä täytettyinä luonnolliset hedelmäteet ja leivonnaiset ovat erittäin aromaattisia ja vastaavat nykyistä ekologista trendiä. 20 kg:n pakkaus.
Jos tarvitset tukkumäärän, ota yhteyttä myyntiosastoomme – sales@naszatlocznia.pl
Karkeasti jauhettu muoto tekee siitä täydellisen lisän kotitekoisiin teelaatuihin, kompotteihin, hilloihin ja suolaisiin ruokiin, esimerkiksi luonnollisena lihanmausteena.

Tarkista myös: Kuivattua jauhettua ananasta 1 kg, saatat olla kiinnostunut myös kategoriasta: Puristettu punajuurimehu?
Lisätietoja
| Paino | 20 kg |
|---|---|
| Mitat | 15 × 40 × 60 cm |
| Murto-osa | 0,5–2,0 mm |
| Viimeinen voimassaolopäivä | Vähintään 10 kuukautta ostopäivästä |
| Varastointi | Kuiva ja varjoisa paikka |
| Koostumus | 100% kuivattu appelsiinin kuori/rouhe |
| Avaamisen jälkeen | Käytä 7 päivän kuluessa |
| Maku | Oranssi |
| Kapasiteetti | 20 kg |
Vain kirjautuneet asiakkaat, jotka ovat ostaneet tämän tuotteen, voivat jättää arvostelun.
Maksutavat
- imojen maksuyhdyskäytävä (PLN)
- Blik (PLN)
- Maksukortti (PLN, CZK)
- Tilisiirto (PLN, EUR)
- Maksu toimituksen yhteydessä (PLN)
- PayPal (EUR, Tšekin korunat)
Toimitustavat ja kustannukset
- InPost-pakettiaukko – 17,50 PLN (POL)
- InPost-kuriiri – 19,50 PLN (POL)
- InPost-kuriirin postiennakko – 23,50 PLN (POL)
- Henkilökohtainen kokoelma
- Ilmainen toimitus yli 250 PLN (Pol) tilauksiin
- InPost International (Alankomaat – NLD, Belgia – BEL, Luxemburg – LUX, Ranska – FRA, Italia – ITA, Portugali – PRT, Espanja – ESP) – hinta näkyy tilausta tehtäessä
- DHL-kuriiri (Ranska – FRA, Saksa – DEU, Tšekki – CZE, Viro – EST, Liettua – LTU, Slovakia – SVK, Alankomaat – NLD, Itävalta – AUT, Latvia – LVA, Suomi – FIN, Unkari – HUN, Romania – ROU, Italia – ITA, Bulgaria – BGR, Tanska – DNK, Kreikka – GRC, Kroatia – HRV, Ruotsi – SWE, Slovenia – SVN, Belgia – BEL, Espanja – ESP, Luxemburg – LUX, Portugali – PRT) – hinta näkyy tilauksen yhteydessä








Arvostelut
Ei vielä arvosteluja