
Kuivattua appelsiininkuorta jauhettuna 20 kg
621,00 zloty
(3,11 zloty per 100g | 7,76 zloty per 250g)
Halvin hinta viimeisten 30 päivän aikana: 621,00 zloty
Net: 591,43 zlotySaatavuus: heti
15 varastossa
Kuvaus
Kuivattuja appelsiininkuoria
Puristettu Nasza Tłoczniassa niitä käytetään laajalti elintarviketeollisuudessa. Luonnolliset hedelmäteet ja leivonnaiset, joihin niitä on lisätty, ovat erittäin aromaattisia ja vastaavat nykyistä ekologista trendiä. 20 kg:n pakkaus.
Jos tarvitset tukkumäärää, ota yhteyttä myyntiimme - sales@naszatlocznia.pl
Kuinka sitä käytetään?
Hienoksi jauheeksi jauhetut kuoret sopivat erinomaisesti luonnonkosmetiikan lisäaineeksi ja makeisten lisäaineeksi sekä luonnolliseksi aromiaineeksi ruokiin, keittoihin ja kastikkeisiin.


Turvallisuus kulkee käsi kädessä luonnon kanssa
Tiedämme sisällön arvokkuuden, minkä vuoksi valmistamme jokaisen paketin äärimmäisen huolellisesti.
Käytämme ympäristöystävällisiä turvallisuusmenetelmiä, jotka pehmustavat ja vakauttavat tuotteita tehokkaasti kuljetuksen aikana.
Tämä tarkoittaa, että voit olla varma, että tilauksesi saapuu ehjänä, ja sen sijaan, että murehtisit rikkoutumisista tai muovijätteestä, nautit tuotteidemme luonnollisesta mausta.
Lähetyksesi on turvallinen ja ympäristöystävällinen kanssamme.
Tarkista myös: Kuivattua jauhettua ananasta 1 kg, saatat olla kiinnostunut myös kategoriasta: Siirapit?
Lisätietoja
| Paino | 20 kg |
|---|---|
| Mitat | 15 × 40 × 60 cm |
| Viimeinen voimassaolopäivä | Vähintään 10 kuukautta ostopäivästä |
| Varastointi | Kuiva ja varjoisa paikka |
| Koostumus | 100% kuivattu appelsiinin kuori/jauhettu |
| Avaamisen jälkeen | Käytä 7 päivän kuluessa |
| Maku | Oranssi |
| Kapasiteetti | 20 kg |
Vain kirjautuneet asiakkaat, jotka ovat ostaneet tämän tuotteen, voivat jättää arvostelun.
Maksutavat
- imojen maksuyhdyskäytävä (PLN)
- Blik (PLN)
- Maksukortti (PLN, CZK)
- Tilisiirto (PLN, EUR)
- Maksu toimituksen yhteydessä (PLN)
- PayPal (EUR, Tšekin korunat)
Toimitustavat ja kustannukset
- InPost-pakettiaukko – 17,50 PLN (POL)
- InPost-kuriiri – 19,50 PLN (POL)
- InPost-kuriirin postiennakko – 23,50 PLN (POL)
- Henkilökohtainen kokoelma
- Ilmainen toimitus yli 250 PLN (Pol) tilauksiin
- InPost International (Alankomaat – NLD, Belgia – BEL, Luxemburg – LUX, Ranska – FRA, Italia – ITA, Portugali – PRT, Espanja – ESP) – hinta näkyy tilausta tehtäessä
- DHL-kuriiri (Ranska – FRA, Saksa – DEU, Tšekki – CZE, Viro – EST, Liettua – LTU, Slovakia – SVK, Alankomaat – NLD, Itävalta – AUT, Latvia – LVA, Suomi – FIN, Unkari – HUN, Romania – ROU, Italia – ITA, Bulgaria – BGR, Tanska – DNK, Kreikka – GRC, Kroatia – HRV, Ruotsi – SWE, Slovenia – SVN, Belgia – BEL, Espanja – ESP, Luxemburg – LUX, Portugali – PRT) – hinta näkyy tilauksen yhteydessä








Arvostelut
Ei vielä arvosteluja