
Ananasjuice 330 ml 100% Presset
9,50 zloty
(2,88 zloty per 100 ml 7,20 zloty per 250 ml)
Laveste pris de siste 30 dagene: 9,50 zloty
Netto: 9,05 zlotyTilgjengelighet: umiddelbart
77 på lager
Beskrivelse

Ananasjuice 100% – tropisk smak i en praktisk 330 ml flaske
Ananasjuice fra Nasza Tłocznia er et tilbud for folk som leter etter en distinkt, fruktig smak i sin rene form. Laget av moden ananas, kombinerer den naturlig sødme med den delikate syren som er karakteristisk for denne frukten.
Dette 100% NFC ananasjuice (ikke fra konsentrat) – uten tilsatt sukker, vann, konserveringsmidler eller kunstige fargestoffer. Kaldpressing lar deg bevare smaken av frisk frukt, og skånsom pasteurisering (maksimum 78°C) fikser produktet uten unødvendig innblanding.
Flaske 330 ml Det er en praktisk hverdagsservering – enkel å ta med på jobb, skole eller treningssenter. Det er en rask måte å få i seg juice når som helst på dagen.
Produktets sammensetning
Naturlige ingredienser – ingen kunstige tilsetningsstoffer
Ananasjuice 100% – vitaminer og naturlige ingredienser
Ananas er en frukt som naturlig inneholder mange næringsstoffer. Juicen inneholder hovedsakelig:
- vitamin C
- B-vitaminer – B1, B6
En annen karakteristisk ingrediens i ananas er bromelain – et naturlig planteenzym som finnes i denne frukten.
Juicen inneholder også mineraler som:
- kalium
- magnesium
- mangan


Ananasjuice 330 ml – bruk i ditt daglige kosthold
Ananasjuice 330 ml kan drikkes alene som en forfriskende fruktjuice eller brukes som ingrediens i andre drikker.
- å drikke som en ferdig drikk,
- til cocktailer og smoothier,
- som base for hjemmelagde limonader,
- et tillegg til desserter – yoghurt, havregryn og fruktretter.
Sjekk også: Krydret eplepresset juice 750 ml, kan du også være interessert i kategorien: Nyheter?
Næringsinnhold per 100 ml
| Energiverdi | 51 kcal |
|---|---|
| Fett | 0,5 g |
| Karbohydrater | 12 gram |
| Inkludert sukkerarter | 12 gram |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0,01 g |
Ytterligere informasjon
| Vekt | 0,53 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6×6×15 cm |
| Smak | Ananas |
| Kapasitet | 330 ml |
| Emballasje | Glassflaske med skrukork |
| Komposisjon | 100% NFC presset ananasjuice |
| Utløpsdato | Minimum 4 måneder fra kjøpsdato |
| Lagring | Tørt og skyggefullt sted, I kjøleskapet |
| Etter åpning | Oppbevares i kjøleskapet og brukes innen 24 timer. |
4-anmeldelser for Sok Ananasowy 330ml 100% Tłoczony
Kun innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en anmeldelse.
Betalingsmetoder
- imoje betalingsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalingskort (PLN, CZK)
- Bankoverføring (PLN, EUR)
- Kontant ved levering (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder og kostnader
- InPost pakkeskap – PLN 17,50 (POL)
- InPost courier – PLN 19,50 (POL)
- InPost-budtjeneste med oppkrav ved levering – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Gratis levering over 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederland – NLD, Belgia – BEL, Luxembourg – LUX, Frankrike – FRA, Italia – ITA, Portugal – PRT, Spania – ESP) – prisen er synlig når du bestiller
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tsjekkia – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakia – SVK, Nederland – NLD, Østerrike – AUT, Latvia – LVA, Finland – FIN, Ungarn – HUN, Romania – ROU, Italia – ITA, Bulgaria – BGR, Danmark – DNK, Hellas – GRC, Kroatia – HRV, Sverige – SWE, Slovenia – SVN, Belgia – BEL, Spania – ESP, Luxembourg – LUX, Portugal – PRT) – prisen er synlig ved bestilling

















Verifisert kunde (bekreftet eier) -
Perfekt til drinker 🙂
Verifisert kunde (bekreftet eier) -
Flott 🙂
Verifisert kunde (bekreftet eier) -
Smakfull
Verifisert kunde (bekreftet eier) -