
Juice 100% UTSKEVET Grapefrukt 330ml
9,50 zloty
(2,88 zloty per 100 ml 7,20 zloty per 250 ml)
Laveste pris de siste 30 dagene: 9,50 zloty
Netto: 9,05 zlotyTilgjengelighet: umiddelbart
622 på lager
Beskrivelse

Grapefruktjuice 330 ml – ferskpresset, klar og naturlig
Grapefruktjuice 330 ml 100% fra Nasza Tłocznia er laget av frisk frukt presset fra halvdeler, takket være hvilken den beholder en ren sitrussmak – distinkt, litt bitter-sur, men uten ubehagelig bitterhet som følge av skinnene.
Dette grapefruktjuice 100% NFC (ikke fra konsentrat) – uten tilsatt sukker, vann, konserveringsmidler eller kunstige fargestoffer. Etter pressing er saften forsiktig pasteurisert ved en maksimal temperatur på 78 °C, som gjør at den kan opprettholde sine egenskaper og samtidig sikre produktets sikkerhet.
Den naturlige uklarheten og den intense fargen er typisk for pressede juicer og indikerer deres enkel komposisjon.
Produktets sammensetning
Naturlige ingredienser – ingen kunstige tilsetningsstoffer
Grapefruktjuice – vitaminer og naturlige ingredienser
Grapefrukt er en frukt rik på naturlig forekommende sitrusforbindelser. Juicen inneholder hovedsakelig:
- vitamin C
- vitamin A
- B-vitaminer – B1, B2, B6
- betakaroten
- kalium
- kalsium
- magnesium
Grapefrukt inneholder også naturlige planteforbindelser, som er ansvarlige for dens særegne smak.


Grapefruktjuice 330 ml – til bruk på kjøkkenet
Grapefruktjuice 330 ml kan drikkes alene eller brukes som ingrediens i mange drinker og retter.
- base for limonade, cocktailer og drinker
- tillegg til vann eller te
- en ingrediens i sorbeter og desserter
- element av sauser og dressinger
Hans distinkt smak Den fungerer bra for å bryte opp søtheten fra andre ingredienser, og det er derfor den ofte brukes til å lage mer balanserte komposisjoner.
Glassflaske 330 ml er en praktisk form for daglig bruk – på jobb, hjemme eller på reise.
Sjekk også: Juice 100% Presset Calamansi 3L, kan du også være interessert i kategorien: Presset bærsaft?
Næringsinnhold per 100 ml
| Energiverdi | 33 kcal |
|---|---|
| Fett | 0,3 g |
| Karbohydrater | 8,9 g |
| Inkludert sukkerarter | 8,6 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0,018 g |
Ytterligere informasjon
| Vekt | 0,53 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6×6×15 cm |
| Smak | Grapefrukt |
| Kapasitet | 330 ml |
| Emballasje | Glassflaske med skrukork |
| Komposisjon | 100% NFC ferskpresset grapefruktjuice |
| Utløpsdato | Minimum 4 måneder fra kjøpsdato |
| Lagring | Tørt og skyggefullt sted, I kjøleskapet |
| Etter åpning | Oppbevares i kjøleskapet og brukes innen 24 timer. |
Kun innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en anmeldelse.
Betalingsmetoder
- imoje betalingsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalingskort (PLN, CZK)
- Bankoverføring (PLN, EUR)
- Kontant ved levering (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder og kostnader
- InPost pakkeskap – PLN 17,50 (POL)
- InPost courier – PLN 19,50 (POL)
- InPost-budtjeneste med oppkrav ved levering – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Gratis levering over 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederland – NLD, Belgia – BEL, Luxembourg – LUX, Frankrike – FRA, Italia – ITA, Portugal – PRT, Spania – ESP) – prisen er synlig når du bestiller
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tsjekkia – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakia – SVK, Nederland – NLD, Østerrike – AUT, Latvia – LVA, Finland – FIN, Ungarn – HUN, Romania – ROU, Italia – ITA, Bulgaria – BGR, Danmark – DNK, Hellas – GRC, Kroatia – HRV, Sverige – SWE, Slovenia – SVN, Belgia – BEL, Spania – ESP, Luxembourg – LUX, Portugal – PRT) – prisen er synlig ved bestilling
















Anmeldelser
Det finnes ingen anmeldelser ennå