
Pasjonsfruktjuice 3L Presset 100%
94,00 zloty
(3,13 zloty per 100 ml 7,83 zloty per 250 ml)
Laveste pris de siste 30 dagene: 94,00 zloty
Netto: 89,52 zlotyTilgjengelighet: umiddelbart
218 på lager
Beskrivelse

Juice 100% Presset pasjonsfrukt 3L
Oppdag den unike smaken og fordelene pasjonsfruktjuice 3 l, som vil glede sansene dine og støtte helsen din. Produktet vårt, som er tilgjengelig i en praktisk 3-literspakke, er essensen av naturen, full av smakfull tropisk sødme. Pasjonsfruktjuice er ikke bare en utmerket kilde til forfriskning, men også en rikdom av næringsverdier som vil påvirke velværet ditt positivt.
Pasjonsfruktjuice 3L - Næringsinnhold og fordeler
Vår presse garanterer den høyeste kvaliteten på presset juice, som er naturlig søt, uten tilsatt sukker, kunstige fargestoffer og konserveringsmidler. Takket være dette kan du nyte alle de sunne egenskapene til pasjonsfrukt. Hva tilbyr pasjonsfruktjuice på 3 liter?
- Næringsegenskaper for pasjonsfrukt: rik på vitamin A, C, B3, B6.
- Høyt antioksidantinnhold: støtter immunforsvaret.
- Kilde til fiber: hjelper fordøyelsen, fremmer sunne tarmer.
- Naturlig sødme og friskhet, rett fra naturen.
Vil du lære mer om fordelene og oppdage hvilke fordeler denne eksotiske frukten har? Les innlegget vårt. Egenskaper av pasjonsfrukt.
Pasjonsfruktjuice på 3 liter er et godt valg for folk som bryr seg om en sunn livsstil. Du kan bruke den som en forfriskende drikk i løpet av dagen, som base for cocktailer, og også som ingrediens i desserter og tropiske retter. Takket være sin allsidighet vil pasjonsfrukt finne sin plass på kjøkkenet til enhver sunn matelsker.
Lurer du på hvorfor det er verdt å velge vårt produkt? Pressefirmaet vårt bryr seg om kvaliteten og naturen til hver juice. Produksjonsprosessen er basert på tradisjonelle pressemetoder, som gjør det mulig å bevare alle fruktens næringsverdier. Det er dette som gjør vår pasjonsfruktjuice på 3 liter unik på markedet.
Vil du vite mer om fordelene med produktet vårt? Ved å velge pasjonsfruktjuice investerer du i din egen og familiens helse, og gir dem verdifulle vitaminer og mineraler. Nyt smaken av eksotiske ting hver dag og stol på opplevelsen til Nasza Tłocznia. Sjekk det ut nå!
Våre produkter er synonymt med kvalitet og omsorg for naturen. Velg naturlighet og helse med pasjonsfruktjuice på 3 liter. Kroppen din fortjener det beste!

Sjekk også: Juice 100% Presset Calamansi 3L, kan du også være interessert i kategorien: Japansk kvedesirup?
Næringsinnhold per 100 ml
| Energiverdi | 38,17 kcal |
|---|---|
| Fett | 0,25 g |
| Karbohydrater | 8,17 g |
| Inkludert sukkerarter | 7,33 g |
| Protein | 0,81 g |
| Salt | 0,05 g |
Ytterligere informasjon
| Vekt | 3,3 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 16×10×23 cm |
| Smak | Maracuja |
| Helling | Saften skal helles med kranen ned, og pass på at den alltid er dekket med juice. Før hver helling, rist pakken for å blande innholdet. |
| Kapasitet | 3L |
| Emballasje | Bag In Box (Bag in a box for enkel helle) |
| Friskhet garantert | Riktig helling sikrer at det ikke kommer luft inn i pakken, og holder juicen frisk. |
| Komposisjon | 100% presset pasjonsfruktjuice NFC |
| Utløpsdato | Minimum 4 måneder fra kjøpsdato |
| Lagring | Tørt og skyggefullt sted, I kjøleskapet |
| Etter åpning | Oppbevares i kjøleskapet og brukes innen 30 dager |
Kun innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en anmeldelse.
Betalingsmetoder
- imoje betalingsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalingskort (PLN, CZK)
- Bankoverføring (PLN, EUR)
- Kontant ved levering (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder og kostnader
- InPost pakkeskap – PLN 17,50 (POL)
- InPost courier – PLN 19,50 (POL)
- InPost-budtjeneste med oppkrav ved levering – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Gratis levering over 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederland – NLD, Belgia – BEL, Luxembourg – LUX, Frankrike – FRA, Italia – ITA, Portugal – PRT, Spania – ESP) – prisen er synlig når du bestiller
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tsjekkia – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakia – SVK, Nederland – NLD, Østerrike – AUT, Latvia – LVA, Finland – FIN, Ungarn – HUN, Romania – ROU, Italia – ITA, Bulgaria – BGR, Danmark – DNK, Hellas – GRC, Kroatia – HRV, Sverige – SWE, Slovenia – SVN, Belgia – BEL, Spania – ESP, Luxembourg – LUX, Portugal – PRT) – prisen er synlig ved bestilling















Anmeldelser
Det finnes ingen anmeldelser ennå