
Rød appelsinjuice 330 ml
9,99 zloty
(3,03 zloty per 100 ml 7,57 zloty per 250 ml)
Laveste pris de siste 30 dagene: 9,99 zloty
Netto: 9,51 zlotyTilgjengelighet: umiddelbart
348 på lager
Beskrivelse

Blodappelsinjuice 330 ml – essensen av Sicilia i hver dråpe
Blodappelsinjuice 330 ml 100% fra Nasza Tłocznia er laget av frukt Moro-varianten, dyrket på Sicilia – i området ved foten av Etna. Dette er vulkansk jord og store temperaturforskjeller mellom dag og natt gjør at appelsiner får en intens farge og distinkt smak.
Fruktene er presset fra halvdeler, takket være hvilken juicen opprettholder en ren profil – uten bitterhet. 100% NFC-juice (ikke fra konsentrat), uten tilsatt sukker, vann, konserveringsmidler og kunstige fargestoffer.
Produktets sammensetning
Naturlige ingredienser – ingen kunstige tilsetningsstoffer
Moro appelsinjuice – vitaminer og naturlige ingredienser
Morojuice inneholder ingredienser som finnes naturlig i sitrusfrukter. Den inneholder hovedsakelig:
- vitamin C
- B-vitaminer – B1, B2, B6
- antocyaniner
- kalium
- kalsium
- magnesium
Karakteristiske trekk ved røde appelsiner er: antocyaniner – naturlige plantefargestoffer som er ansvarlige for den dype fargen.


Blodappelsinjuice 330 ml – Daglig bruk
Blodappelsinjuice 330 ml kan drikkes alene som en særegen fruktjuice eller brukes i matlaging.
- frokosttillegg – for yoghurt, havregryn og müsli
- base for cocktailer og sitrusdrikker
- dessertingrediens – iskrem, gelé og kremer
- element av sauser og dressinger
Glassflaske 330 ml Det er et praktisk hverdagsalternativ – for jobb, skole eller reise. Det er en enkel måte å nyte sitrusfrukter med sin intense farge og særegne smak.
Prøv den varm også!
Er juice bare bra om sommeren? Vel, ikke bare det – bruk dem om vinteren!
Varm den lett opp, tilsett dine favorittkrydder, og nyt denne deilige, naturlige, alkoholfrie gløggen. Smakfull, aromatisk og sunn – den perfekte måten å snike inn noen vitaminer “varmt”, vinterlig!
*Husk! Ikke kok opp saften – dette vil bevare de verdifulle vitaminene!


Sikkerhet går hånd i hånd med naturen
Vi vet hvor verdifullt innholdet er, og derfor forbereder vi hver pakke med største omhu.
Vi bruker miljøvennlige sikkerhetsmetoder som effektivt polstrer og stabiliserer produkter under transport.
Dette betyr at du kan være sikker på at bestillingen din kommer frem intakt, og i stedet for å bekymre deg for brudd eller plastavfall, vil du nyte den naturlige smaken av produktene våre.
Forsendelsen din er trygg og miljøvennlig hos oss.
Sjekk også: Pasjonsfruktjuice 330 ml presset 100%, kan du også være interessert i kategorien: Sirup?
Næringsinnhold per 100 ml
| Energiverdi | 40 kcal |
|---|---|
| Fett | 0 g |
| Karbohydrater | 10 g |
| Inkludert sukkerarter | 8 gram |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Ytterligere informasjon
| Vekt | 0,53 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6×6×15 cm |
| Smak | Rød oransje |
| Helling | Saften skal helles med kranen ned, og pass på at den alltid er dekket med juice. Før hver helling, rist pakken for å blande innholdet. |
| Kapasitet | 330 ml |
| Emballasje | Glassflaske med skrukork |
| Komposisjon | 100% Moro NFC ferskpresset blodappelsinjuice |
| Utløpsdato | Minimum 4 måneder fra kjøpsdato |
| Lagring | Tørt og skyggefullt sted, I kjøleskapet |
| Etter åpning | Oppbevares i kjøleskapet og brukes innen 24 timer. |
3-anmeldelser for Sok z Czerwonej Pomarańczy 330ml
Kun innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en anmeldelse.
Betalingsmetoder
- imoje betalingsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalingskort (PLN, CZK)
- Bankoverføring (PLN, EUR)
- Kontant ved levering (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder og kostnader
- InPost pakkeskap – PLN 17,50 (POL)
- InPost courier – PLN 19,50 (POL)
- InPost-budtjeneste med oppkrav ved levering – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Gratis levering over 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederland – NLD, Belgia – BEL, Luxembourg – LUX, Frankrike – FRA, Italia – ITA, Portugal – PRT, Spania – ESP) – prisen er synlig når du bestiller
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tsjekkia – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakia – SVK, Nederland – NLD, Østerrike – AUT, Latvia – LVA, Finland – FIN, Ungarn – HUN, Romania – ROU, Italia – ITA, Bulgaria – BGR, Danmark – DNK, Hellas – GRC, Kroatia – HRV, Sverige – SWE, Slovenia – SVN, Belgia – BEL, Spania – ESP, Luxembourg – LUX, Portugal – PRT) – prisen er synlig ved bestilling




















Verifisert kunde (butikksjef) -
Topp juice på smak! Jeg anbefaler den!
Verifisert kunde (bekreftet eier) -
Verifisert kunde (bekreftet eier) -
Deilig blodappelsinjuice. Perfekt størrelse for én porsjon. Pakken kom raskt. Jeg anbefaler den!