
Hylleblomst hylleblomstsirup 3kg
124,50 zloty
(4,15 zloty per 100 g 10,38 zloty per 250 g)
Laveste pris de siste 30 dagene: 124,50 zloty
Netto: 115,28 zlotyTilgjengelighet: umiddelbart
328 på lager
Beskrivelse

Hylleblomstsirup 100%
Naturlig 100% hyllebærblomstsirup rett fra Nasza Tłocznia.
Unik smak, original hjemmeoppskrift, brukt tidligere av våre besteforeldre. Ingen konserveringsmidler!

Skjebne: Perfekt som tillegg til te, drikke, limonade eller vann.
Emballasje: bag in box emballasje – en pose med kran i en praktisk pappeske for enkel helle.
Komposisjon: 48% hylleblomstjuice NFC, 47% sukker, 5% fersk sitronsaft NFC
Lagring: sirupen bør oppbevares i kjøleskapet
Helling: Du bør helle med kranen ned, og pass på at den alltid er dekket med juice. Før hver helling, rist beholderen for å blande innholdet.
Friskhetsgaranti: Riktig helling sikrer at det ikke kommer luft inn i pakken, og holder juicen frisk.
Etter åpning: bør oppbevares i kjøleskap og konsumeres innen 30 dager, forutsatt at den helles i vertikal stilling uten at det kommer luft inn i emballasjen.
Utløpsdato: minimum 3 måneder fra kjøpsdato.

Hylleblomstsirup – Perfekt base for cocktailer, drinker, limonade, inkludert den populære Hugo-drinken 🙂
Hugo Cocktail (ingredienser til 1 cocktail):
-
3 ss hyllebærblomstsirup,
-
1 lime,
-
150 ml prosecco,
-
kullsyreholdig mineralvann,
-
mynteblader,
-
isbiter.
Sjekk det ut selv, bestill nå!
Vårt tilbud inkluderer også sirup laget av bringebær, furuskudd, fersken og japansk kvede.
Ytterligere informasjon
| Vekt | 3,3 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 17×10×23 cm |
| Smak | Hyllebær blomst |
| Helling | Sirupen skal helles med kranen pekende nedover, og sørg for at den alltid er dekket med saft. Rist beholderen før hver helling for å blande innholdet. |
| Kapasitet | 3 kg |
| Emballasje | Bag In Box (Bag in a box for enkel helle) |
| Friskhet garantert | Riktig helling sikrer at det ikke kommer luft inn i pakken, og holder juicen frisk. |
| Komposisjon | 48% NFC hylleblomstjuice, 47% sukker, 5% NFC fersk sitronsaft |
| Utløpsdato | Minimum 4 måneder fra kjøpsdato |
| Lagring | Tørt og skyggefullt sted, I kjøleskapet |
| Etter åpning | Oppbevares i kjøleskapet og brukes innen 30 dager |
2-anmeldelser for Syrop z kwiatów czarnego bzu Elderflower 3kg
Kun innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en anmeldelse.
Betalingsmetoder
- imoje betalingsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalingskort (PLN, CZK)
- Bankoverføring (PLN, EUR)
- Kontant ved levering (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder og kostnader
- InPost pakkeskap – PLN 17,50 (POL)
- InPost courier – PLN 19,50 (POL)
- InPost-budtjeneste med oppkrav ved levering – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Gratis levering over 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederland – NLD, Belgia – BEL, Luxembourg – LUX, Frankrike – FRA, Italia – ITA, Portugal – PRT, Spania – ESP) – prisen er synlig når du bestiller
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tsjekkia – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakia – SVK, Nederland – NLD, Østerrike – AUT, Latvia – LVA, Finland – FIN, Ungarn – HUN, Romania – ROU, Italia – ITA, Bulgaria – BGR, Danmark – DNK, Hellas – GRC, Kroatia – HRV, Sverige – SWE, Slovenia – SVN, Belgia – BEL, Spania – ESP, Luxembourg – LUX, Portugal – PRT) – prisen er synlig ved bestilling
















Verifisert kunde (bekreftet eier) -
Verifisert kunde (bekreftet eier) -