
Juice 100% presset tranebær 330ml
14,50 zloty
(4,39 zloty per 100 ml 10,98 zloty per 250 ml)
Laveste pris de siste 30 dagene: 14,50 zloty
Netto: 13,81 zlotyTilgjengelighet: umiddelbart
978 på lager
Beskrivelse

Tranebærjuice 100 % presset tranebær 330ml
Oppdag naturens smak og kraft med Tranebærjuice 100 fra Nasza Tłocznia. Denne unike drikken, laget av nøye utvalgte tranebær, er kaldpresset. Denne prosessen lar oss bevare ikke bare den unike smaken, men også alle de verdifulle næringsstoffene. Vitamin C og antioksidanter støtter immunforsvaret ditt, noe som er avgjørende for å opprettholde god helse. Vår Tranebærjuice 100 har også naturlige antibakterielle egenskaper, noe som gjør den til et utmerket valg for de som liker en sunn livsstil. Ved å drikke juicen vår kan du være sikker på at du unngår kunstige tilsetningsstoffer, sukker og konserveringsmidler.
Hvorfor er det verdt å velge Nasza Tłocznia tranebærjuice?
Eksepsjonell kvalitet og helsefordeler er prioritert hos Nasza Tłocznia. Ved å velge vår 330 ml tranebærjuice får du et produkt presset med største omhu for naturlighet og ernæringsmessige egenskaper. Tranebær er kjent for å effektivt hemme bakterievekst og støtte hjertehelsen. Våre juicer, i 100% naturlig, er en ideell del av en sunn livsstil og støtter dine daglige helseritualer. Vi er stolte av å levere produkter av høyeste kvalitet som inspirerer tillit og tilfredshet blant kundene våre.


Hvordan bruke tranebærjuice hver dag?
Vår 100 ml % tranebærjuice er et perfekt tilskudd til dine daglige måltider. Du kan nyte den alene, fortynnet med vann, eller bruke den som base for smoothies. Den forfriskende smaken og helsefordelene gjør den til det perfekte tilskuddet til morgensmoothien din. Tranebærjuice passer også perfekt til kjøttsauser eller desserter, og gir en ny dimensjon og dybde av smak til måltidene dine. Å kombinere helse og smak er nå enkelt takket være Nasza Tłocznia. Prøv den i dag og oppdag hvor enkelt det er å ta vare på deg selv med vår juice!
Sjekk også: Krydret eplepresset juice 750 ml, kan du også være interessert i kategorien: Juice 5L?
Næringsinnhold per 100 ml
| Energiverdi | 30 kcal |
|---|---|
| Fett | 0,1 g |
| Karbohydrater | 6,8 g |
| Inkludert sukkerarter | 5,3 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0,01 g |
Ytterligere informasjon
| Vekt | 0,53 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6×6×15 cm |
| Kapasitet | 330 ml |
| Utløpsdato | Minimum 4 måneder fra kjøpsdato |
| Lagring | Tørt og skyggefullt sted, I kjøleskapet |
| Komposisjon | 100% NFC tranebærjuice (ikke fra konsentrat) |
| Emballasje | Glassflaske med skrukork |
| Etter åpning | Oppbevares i kjøleskapet og brukes innen 7 dager |
| Smak | Tranebær |
4-anmeldelser for Sok 100% tłoczony Żurawina 330ml
Kun innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en anmeldelse.
Betalingsmetoder
- imoje betalingsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalingskort (PLN, CZK)
- Bankoverføring (PLN, EUR)
- Kontant ved levering (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder og kostnader
- InPost pakkeskap – PLN 17,50 (POL)
- InPost courier – PLN 19,50 (POL)
- InPost-budtjeneste med oppkrav ved levering – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Gratis levering over 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederland – NLD, Belgia – BEL, Luxembourg – LUX, Frankrike – FRA, Italia – ITA, Portugal – PRT, Spania – ESP) – prisen er synlig når du bestiller
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tsjekkia – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakia – SVK, Nederland – NLD, Østerrike – AUT, Latvia – LVA, Finland – FIN, Ungarn – HUN, Romania – ROU, Italia – ITA, Bulgaria – BGR, Danmark – DNK, Hellas – GRC, Kroatia – HRV, Sverige – SWE, Slovenia – SVN, Belgia – BEL, Spania – ESP, Luxembourg – LUX, Portugal – PRT) – prisen er synlig ved bestilling
















Verifisert kunde (bekreftet eier) -
Jeg anbefaler.
Verifisert kunde (bekreftet eier) -
Verifisert kunde (bekreftet eier) -
Verifisert kunde (bekreftet eier) -