
Tørkede appelsinskallgryn FIX 0,5 – 2,0 mm 20 kg
621,00 zloty
(3,11 zloty per 100 g 7,76 zloty per 250 g)
Laveste pris de siste 30 dagene: 621,00 zloty
Netto: 591,43 zlotyTilgjengelighet: umiddelbart
1 på lager
Beskrivelse
Appelsinskallgryn 20 kg
Tørkede sitrusskall presset i Nasza Tłocznia brukes mye i næringsmiddelindustrien. Naturlig fruktte og bakevarer med tilsetning av disse er ekstremt aromatiske og samsvarer med dagens miljøtrende. 20 kg emballasje
Hvis du trenger engrosmengde, vennligst kontakt vår salgsavdeling – sales@naszatlocznia.pl
Den grovmalte formen gjør den perfekt som tilsetning til hjemmelaget te, kompotter, syltetøy og salte retter, for eksempel som et naturlig kjøttkrydder.

Sjekk også: Tørket malt ananas 1 kg, kan du også være interessert i kategorien: Presset bringebærjuice?
Ytterligere informasjon
| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15×40×60 cm |
| Brøk | 0,5–2,0 mm |
| Utløpsdato | Minimum 10 måneder fra kjøpsdato |
| Lagring | Tørt og skyggefullt sted |
| Komposisjon | 100% tørket appelsinskall/gryn |
| Etter åpning | Bruk innen 7 dager |
| Smak | Oransje |
| Kapasitet | 20 kg |
Kun innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en anmeldelse.
Betalingsmetoder
- imoje betalingsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalingskort (PLN, CZK)
- Bankoverføring (PLN, EUR)
- Kontant ved levering (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder og kostnader
- InPost pakkeskap – PLN 17,50 (POL)
- InPost courier – PLN 19,50 (POL)
- InPost-budtjeneste med oppkrav ved levering – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Gratis levering over 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederland – NLD, Belgia – BEL, Luxembourg – LUX, Frankrike – FRA, Italia – ITA, Portugal – PRT, Spania – ESP) – prisen er synlig når du bestiller
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tsjekkia – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakia – SVK, Nederland – NLD, Østerrike – AUT, Latvia – LVA, Finland – FIN, Ungarn – HUN, Romania – ROU, Italia – ITA, Bulgaria – BGR, Danmark – DNK, Hellas – GRC, Kroatia – HRV, Sverige – SWE, Slovenia – SVN, Belgia – BEL, Spania – ESP, Luxembourg – LUX, Portugal – PRT) – prisen er synlig ved bestilling








Anmeldelser
Det finnes ingen anmeldelser ennå