O nas

NASZA TŁOCZNIA – SOKI Z SERCA POLSKIEGO SADOWNICTWA.

Nasza Tłocznia narodziła się z rodzinnego gospodarstwa sadowniczego. Od pokoleń zajmujemy się uprawą jabłoni, a tereny, które zamieszkujemy to serce polskiego sadownictwa. Właśnie u nas, w Konarach, jedne z pierwszych jabłoni uprawiano już ponad 400 lat temu. Zbierane przez nas owoce przetwarzamy na świeże i zdrowe produkty. Zaczynaliśmy małymi krokami – od pojedynczych szklanek soku. Kiedy proces tłoczenia został udoskonalony i mieliśmy pewność, że będziemy mogli zaoferować naszym klientom to, co najlepsze powstała Nasza Tłocznia. Nasza produkcja nie jest produkcją masową, dzięki czemu soki i owoce, które z zamiłowaniem przygotowujemy są w pełni dopracowane i wyselekcjonowane.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Mówimy „nie” cukrom, konserwantom i sztucznym witaminom. Stosujemy metody tradycyjne, co sprawia, że nasze soki w procesie produkcji nie tracą cennych wartości odżywczych. Od uprawy jabłoni, przez zrywanie owoców z drzew, aż po tłoczenie, dbamy o dostarczenie na rynek pełnowartościowych produktów.

Cel Naszej Tłoczni jest jeden i zamyka się w butelce soku: chcemy dać Wam to, co najcenniejsze – zdrowie w naturalnej formie. Wierzymy, że sięgając po produkty Naszej Tłoczni, będziecie czuć się lepiej. To proste!

4 jabłka = 330ml soku
Wybór należy do Ciebie:

Bądź EKO razem z nami!

W Naszej Tłoczni bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, aby działać w zgodzie z naturą. W naszej produkcji nie używamy chemii i szkodliwych środków ochrony roślin, o czym świadczą nadane nam certyfikaty ekologiczne zarówno w zakresie produkcji owoców, jak i soków. Nasza Tłocznia jest pod nadzorem Jednostki Certyfikującej PL-EKO Biocert Małopolska.

Ekologia jest dla nas bardzo ważna w każdym aspekcie naszej pracy – nie tylko w produkcji owoców i soków, ale także w pakowaniu i przygotowywaniu Waszych zamówień. Nasze przesyłki pakowane są w 100% przy użyciu ekologicznych wypełniaczy i opakowań. Nie używamy folii, plastiku, czy śmieci do wypełniania naszych paczek. Udowadniamy, że można nawet tak delikatne produkty, jak soki zabezpieczyć przy użyciu wyłącznie ekologicznych rozwiązań. Papier, którego używamy posiada certyfikat Blue Angel – najstarszy i najbardziej znany na świecie, nagradzający produkty szczególnie przyjazne dla środowiska.

Dbaj o naturę razem z nami!