O nas

NASZA TŁOCZNIA – SOKI Z SERCA POLSKIEGO SADOWNICTWA.

Nasza Tłocznia narodziła się z rodzinnego gospodarstwa sadowniczego. Od pokoleń zajmujemy się uprawą jabłoni, a tereny, które zamieszkujemy to serce polskiego sadownictwa. Właśnie u nas, w Konarach, jedne z pierwszych jabłoni uprawiano już ponad 400 lat temu. Zbierane przez nas owoce przetwarzamy na świeże i zdrowe produkty. Zaczynaliśmy małymi krokami – od pojedynczych szklanek soku. Kiedy proces tłoczenia został udoskonalony i mieliśmy pewność, że będziemy mogli zaoferować naszym klientom to, co najlepsze powstała Nasza Tłocznia. Nasza produkcja nie jest produkcją masową, dzięki czemu soki i owoce, które z zamiłowaniem przygotowujemy są w pełni dopracowane i wyselekcjonowane.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Mówimy „nie” cukrom, konserwantom i sztucznym witaminom. Stosujemy metody tradycyjne, co sprawia, że nasze soki w procesie produkcji nie tracą cennych wartości odżywczych. Od uprawy jabłoni, przez zrywanie owoców z drzew, aż po tłoczenie, dbamy o dostarczenie na rynek pełnowartościowych produktów.

Cel Naszej Tłoczni jest jeden i zamyka się w butelce soku: chcemy dać Wam to, co najcenniejsze – zdrowie w naturalnej formie. Wierzymy, że sięgając po produkty Naszej Tłoczni, będziecie czuć się lepiej. To proste!

4 jabłka = 330ml soku
Wybór należy do Ciebie: