
Suszona Skórka Mandarynki 100g Grubo mielona FIX
9,50 zł
(9,50 zł za 100g | 23,75 zł za 250g)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 9,50 zł
netto: 9,05 złDostępność: natychmiast
Brak w magazynie
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Opis

Suszona skórka mandarynki- aromatyczna i orzeźwiająco cytrusowa
Suszone skórki z cytrusów wyciskany w Naszej Tłoczni znajdują szerokie zastosowanie w branży spożywczej. Naturalne herbaty owocowe i wypieki z ich dodatkiem są niezwykle aromatyczne i korespondują z aktualnym trendem eko. Wygodne opakowanie 100g idealnie sprawdzi się do prób produkcyjnych lub domowego wykorzystania.
Jeśli potrzebujesz ilości hurtowej skontaktuj się z naszym działem sprzedaży – sales@naszatlocznia.pl
Skład: 100% suszona skórka z mandarynki / grys
Frakcja: FIX 0,5 – 2,0 mm
Przechowywanie: suche i zacienione miejsce.
Po otwarciu: zużyć w ciagu 7 dni.
Data ważności: minimum 10 miesięcy od daty zakupu.
Grubo mielona forma sprawia, że doskonale sprawdza się jako dodatek do domowych herbat, kompotów, konfitur oraz dań wytrawnych np. jako naturalna przyprawa do mięsa.

Sprawdź także: Ananas suszony mielony 1kg, może zainteresuje Cię także kategoria: Soki pomarańczowe?
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 19 × 12 cm |
| Frakcja | FIX 0,5-2,0 mm |
| Data ważności | Minimum 10 miesięcy od daty zakupu |
| Przechowywanie | Suche i zacienione miejsce |
| Skład | 100% Skórka z mandarynki |
| Po otwarciu | Zużyć w ciągu 7 dni |
| Smak | Mandarynka |
| Pojemność | 100g |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Metody płatności
- Bramka płatności imoje (PLN)
- Blik (PLN)
- Karta płatnicza (PLN, CZK)
- Przelew bankowy (PLN, EUR)
- Płatność za pobraniem (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Metody i koszty dostawy
- Paczkomat InPost – 17,50 zł (POL)
- Kurier InPost – 19,50 zł (POL)
- Kurier InPost za pobraniem – 23,50 zł (POL)
- Odbiór osobisty
- Darmowa dostawa od 250 zł (POL)
- InPost International (Holandia – NLD, Belgia – BEL, Luksemburg – LUX, Francja – FRA, Włochy – ITA, Portugalia – PRT, Hiszpania – ESP) – cena widoczna podczas składania zamówienia
- Kurier DHL (Francja – FRA, Niemcy – DEU, Czechy – CZE, Estonia – EST, Litwa – LTU, Słowacja – SVK, Holandia – NLD, Austria – AUT, Łotwa – LVA, Finlandia – FIN, Węgry – HUN, Rumunia – ROU, Włochy – ITA, Bułgaria – BGR, Dania – DNK, Grecja – GRC, Chorwacja – HRV, Szwecja – SWE, Słowenia – SVN, Belgia – BEL, Hiszpania – ESP, Luksemburg – LUX, Portugalia – PRT) – cena widoczna podczas składania zamówienia









Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji