
Sok 100% tłoczony Jagoda Kamczacka obniża stężenie cholesterolu 330ml
16,50 zł
(5,00 zł za 100ml | 12,50 zł za 250ml)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 16,50 zł
netto: 15,71 złDostępność: natychmiast
491 w magazynie
Opis
Sok z jagody kamczackiej 330 ml – intensywny smak i naturalny kolor owoców
Sok z jagody kamczackiej 330 ml z Naszej Tłoczni to naturalny, głęboko rubinowy sok powstający z dojrzałych owoców jagody kamczackiej.
Jest to 100% sok tłoczony na zimno NFC (nie z koncentratu) – bez dodatku cukru, wody, konserwantów czy sztucznych barwników. Jagoda kamczacka jest owocem szczególnie cenionym ze względu na dużą zawartość naturalnych antocyjanów, które odpowiadają za jej intensywną barwę. To właśnie dzięki nim sok z jagody kamczackiej wyróżnia się głębokim kolorem i charakterystycznym smakiem.
Skład produktu
Naturalne składniki – bez sztucznych dodatków
Sok z jagody kamczackiej – właściwości i witaminy
W soku występują m.in.:
- witamina C
- witamina A
- witaminy z grupy B – B1, B2 i B6
- potas
- magnez
- żelazo
Jagoda kamczacka zawiera także liczne polifenole i antocyjany, bywa określana jako jeden z owoców przyszłości i znajduje się na liście tzw. nutraceutyków, czyli produktów pochodzenia naturalnego łączących wysoką wartość odżywczą z obecnością bioaktywnych składników roślinnych.
Więcej o tym, jak działają antocyjany oraz które owoce zawierają ich najwięcej, przeczytasz w naszym artykule blogowym – Fioletowa moc w butelce


Jak pić sok z jagody kamczackiej – dawkowanie i zastosowanie
Wiele osób zastanawia się, jak pić sok z jagody kamczackiej, aby włączyć go do codziennej diety.
Najczęściej spożywa się go w niewielkich porcjach jako element zróżnicowanego jadłospisu. Standardowe dawkowanie soku z jagody kamczackiej to około 100 ml dziennie. Dla dzieci zaleca się mniejszą porcję – np. 1–2 łyżki rozcieńczone z wodą lub dodane do posiłku.
Sok można spożywać na kilka sposobów:
- samodzielnie jako poranną porcję owocowego soku,
- rozcieńczony wodą dla łagodniejszego smaku,
- jako dodatek do herbaty, koktajli i smoothie,
- z jogurtem, owsianką lub deserami.
Bezpieczeństwo w parze z naturą
Wiemy, jak cenna jest zawartość, dlatego każdą paczkę przygotowujemy z najwyższą starannością.
Stosujemy ekologiczne metody zabezpieczeń, które skutecznie amortyzują i stabilizują produkty podczas transportu.
Dzięki temu masz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie, a Ty – zamiast martwić się o stłuczki czy plastikowe odpady – będziesz cieszyć się wyłącznie naturalnym smakiem naszych produktów.
Twoja przesyłka jest u nas bezpieczna i przyjazna środowisku.

Sprawdź także: Sok z Jeżyn 330ml Tłoczony 100%, może zainteresuje Cię także kategoria: Syropy?
Wartości odżywcze w 100 ml
| Wartość energetyczna | 35 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 0,2 g |
| Węglowodany | 8,5 g |
| W tym cukry | 5,9 g |
| Białko | 0,5 g |
| Sól | 0 g |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,53 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 6 × 15 cm |
| Smak | Jagoda Kamczacka |
| Pojemność | 330ml |
| Opakowanie | Butelka szklana zakręcana |
| Skład | 100% sok tłoczony z jagody kamczackiej NFC |
| Data ważności | Minimum 4 miesiące od daty zakupu |
| Przechowywanie | Suche i zacienione miejsce, W lodówce |
| Po otwarciu | Przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni |
7 opinii dla Sok 100% tłoczony Jagoda Kamczacka obniża stężenie cholesterolu 330ml
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Metody płatności
- Bramka płatności imoje (PLN)
- Blik (PLN)
- Karta płatnicza (PLN, CZK)
- Przelew bankowy (PLN, EUR)
- Płatność za pobraniem (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Metody i koszty dostawy
- Paczkomat InPost – 17,50 zł (POL)
- Kurier InPost – 19,50 zł (POL)
- Kurier InPost za pobraniem – 23,50 zł (POL)
- Odbiór osobisty
- Darmowa dostawa od 250 zł (POL)
- InPost International (Holandia – NLD, Belgia – BEL, Luksemburg – LUX, Francja – FRA, Włochy – ITA, Portugalia – PRT, Hiszpania – ESP) – cena widoczna podczas składania zamówienia
- Kurier DHL (Francja – FRA, Niemcy – DEU, Czechy – CZE, Estonia – EST, Litwa – LTU, Słowacja – SVK, Holandia – NLD, Austria – AUT, Łotwa – LVA, Finlandia – FIN, Węgry – HUN, Rumunia – ROU, Włochy – ITA, Bułgaria – BGR, Dania – DNK, Grecja – GRC, Chorwacja – HRV, Szwecja – SWE, Słowenia – SVN, Belgia – BEL, Hiszpania – ESP, Luksemburg – LUX, Portugalia – PRT) – cena widoczna podczas składania zamówienia

















Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –
To nasz domowy hit! Lekko kwaśna, idealna po rozcieńczeniu z ciepłą wodą🍷
Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –
Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –
Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –
Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –
Naturalny, super smak. Polecam bardzo. Ta tłoczarnia skrywa dary natury w butelce. Szybki proces zamówienia i dostawy. Pięknie Państwu dziękuję.
Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –
Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –