
Syrop z kwiatów czarnego bzu Elderflower 3kg
124,50 zł
(4,15 zł za 100g | 10,38 zł za 250g)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 124,50 zł
netto: 115,28 złDostępność: natychmiast
341 w magazynie
Opis

Syrop z kwiatu czarnego bzu 100%
Naturalny 100% syrop z kwiatów czarnego bzu prosto z Naszej Tłoczni.
Wyjątkowy smak, oryginalna domowa receptura, stosowana dawniej przez naszych dziadków. Bez konserwantów!

Przeznaczenie: Idealny jako dodatek do herbaty, drinków, lemoniady czy wody.
Opakowanie: opakowanie bag in box – worek z kranikiem w wygodnym kartonie ułatwiającym nalewanie.
Skład: 48% sok z kwiatów czarnego bzu NFC, 47% cukier, 5% sok wyciskany z cytryny NFC
Przechowywanie: syrop należy przechowywać lodówce
Nalewanie: należy nalewać kranikiem w dół, pilnując, aby był on zawsze zalany sokiem. Przed każdym nalaniem wstrząsnąć opakowaniem w celu wymieszania zawartości.
Gwarancja świeżości: poprawne nalewanie gwarantuje, że do środka opakowania nie dostanie się powietrze, co zapewnia utrzymanie świeżości soku.
Po otwarciu: należy przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni pod warunkiem nalewania w pozycji pionowej bez dostania się powietrza do środka opakowania.
Data ważności: minimum 3 miesiące od daty zakupu.

Syrop z kwiatu czarnego bzu – Idealna baza do koktajli, drinków, lemoniady, m.in. do popularnego drinka Hugo 🙂
Koktajl Hugo (składniki na 1 koktajl):
-
3 łyżki syropu z kwiatów czarnego bzu,
-
1 limonka,
-
150ml prosecco,
-
gazowana woda mineralna,
-
listki mięty,
-
kostki lodu.
Sprawdź sam, zamów już teraz!
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także syropy z malin, pędów sosny, brzoskwini, czy pigwowca japońskiego.
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 10 × 23 cm |
| Smak | Kwiat czarnego bzu |
| Nalewanie | Syrop należy nalewać kranikiem w dół, pilnując, aby był on zawsze zalany sokiem. Przed każdym nalaniem wstrząsnąć opakowaniem w celu wymieszania zawartości |
| Pojemność | 3kg |
| Opakowanie | Bag In Box (Worek w kartonie ułatwiającym nalewanie) |
| Gwarancja świeżości | Poprawne nalewanie gwarantuje, że do środka opakowania nie dostanie się powietrze, co zapewnia utrzymanie świeżości soku. |
| Skład | 48% sok z kwiatów czarnego bzu NFC, 47% cukier, 5% sok wyciskany z cytryny NFC |
| Data ważności | Minimum 4 miesiące od daty zakupu |
| Przechowywanie | Suche i zacienione miejsce, W lodówce |
| Po otwarciu | Przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 30 dni |
2 opinie dla Syrop z kwiatów czarnego bzu Elderflower 3kg
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Metody płatności
- Bramka płatności imoje (PLN)
- Blik (PLN)
- Karta płatnicza (PLN, CZK)
- Przelew bankowy (PLN, EUR)
- Płatność za pobraniem (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Metody i koszty dostawy
- Paczkomat InPost – 17,50 zł (POL)
- Kurier InPost – 19,50 zł (POL)
- Kurier InPost za pobraniem – 23,50 zł (POL)
- Odbiór osobisty
- Darmowa dostawa od 250 zł (POL)
- InPost International (Holandia – NLD, Belgia – BEL, Luksemburg – LUX, Francja – FRA, Włochy – ITA, Portugalia – PRT, Hiszpania – ESP) – cena widoczna podczas składania zamówienia
- Kurier DHL (Francja – FRA, Niemcy – DEU, Czechy – CZE, Estonia – EST, Litwa – LTU, Słowacja – SVK, Holandia – NLD, Austria – AUT, Łotwa – LVA, Finlandia – FIN, Węgry – HUN, Rumunia – ROU, Włochy – ITA, Bułgaria – BGR, Dania – DNK, Grecja – GRC, Chorwacja – HRV, Szwecja – SWE, Słowenia – SVN, Belgia – BEL, Hiszpania – ESP, Luksemburg – LUX, Portugalia – PRT) – cena widoczna podczas składania zamówienia















Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –
Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –