
Sušená limetková kôra GRYS 0,5-2 mm 25 kg
1225,00 zlotý
(4,90 zlotý na 100 g | 12,25 zlotý na 250 g)
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 1225,00 zlotý
Net: 1166,67 zlotýDostupnosť: ihneď
Nie je na sklade
Upozorniť ma, keď bude produkt dostupný
Popis
Sušené citrusové šupky
V spoločnosti Nasza Tłocznia sa hojne používajú v potravinárskom priemysle. Prírodné ovocné čaje a pečivo, ktoré ich obsahuje, sú neuveriteľne aromatické a zodpovedajú súčasnému ekologickému trendu. Balenie 25 kg.
Ak potrebujete veľkoobchodné množstvo, kontaktujte naše obchodné oddelenie – sales@naszatlocznia.pl
Jeho hrubo mletá forma ho robí ideálnym doplnkom do domácich čajov, kompótov, džemov a slaných jedál, napríklad ako prírodné korenie na mäso.

Skontrolujte tiež: Sušený mletý ananás 1 kg, mohla by vás zaujímať aj kategória: Sirupy?
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15×40×60 cm |
| Zlomok | 0,5 – 2 mm |
| Dátum vypršania platnosti | Minimálne 10 mesiacov od dátumu nákupu |
| Skladovanie | Suché a tienisté miesto |
| Zloženie | 100% sušené vápno |
| Po otvorení | Spotrebujte do 7 dní |
| Ochutnajte | Limetka |
| Kapacita | 25 kg |
Recenziu môžu zanechať iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt.
Spôsoby platby
- Platobná brána imoje (PLN)
- Blik (PLN)
- Platobná karta (PLN, CZK)
- Bankový prevod (PLN, EUR)
- Platba pri doručení (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Spôsoby dopravy a náklady
- Skrinka na balíky InPost – 17,50 PLN (POL)
- Kuriér InPost – 19,50 PLN (POL)
- Platba kuriérom InPost na dobierku – 23,50 PLN (POL)
- Osobná zbierka
- Doprava zdarma nad 250 PLN (POL)
- InPost International (Holandsko – NLD, Belgicko – BEL, Luxembursko – LUX, Francúzsko – FRA, Taliansko – ITA, Portugalsko – PRT, Španielsko – ESP) – cena je viditeľná pri zadaní objednávky
- Kuriér DHL (Francúzsko – FRA, Nemecko – DEU, Česká republika – CZE, Estónsko – EST, Litva – LTU, Slovensko – SVK, Holandsko – NLD, Rakúsko – AUT, Lotyšsko – LVA, Fínsko – FIN, Maďarsko – HUN, Rumunsko – ROU, Taliansko – ITA, Bulharsko – BGR, Dánsko – DNK, Grécko – GRC, Chorvátsko – HRV, Švédsko – SWE, Slovinsko – SVN, Belgicko – BEL, Španielsko – ESP, Luxembursko – LUX, Portugalsko – PRT) – cena je viditeľná pri objednávke








Recenzie
Zatiaľ nie sú žiadne recenzie