
Jordgubbssylt 275g
14,50 zloty
(5,27 zloty per 100 g 13,18 zloty per 250 g)
Lägsta pris de senaste 30 dagarna: 14,50 zloty
Netto: 13,81 zlotyTillgänglighet: omedelbart
1652 i lager
Beskrivning
Hemgjord jordgubbssylt
Vår hemlagade jordgubbssylt är den sanna essensen av sommar i en burk. Gjord med 89% saftiga jordgubbar och en nypa socker. Jordgubbssylt med lågt sockerinnehåll Den är perfekt som tillskott till pannkakor, havregryn, rostat bröd eller yoghurt, och även som hälsosam jordgubbssylt för barn – naturlig, utan artificiella tillsatser. Perfekt för en ljuvlig stund utan ånger!
Produkten innehåller inga konserveringsmedel.
Kontrollera också: Päronmousse 275g, du kanske också är intresserad av kategorin: Presentkort?
Ytterligare information
| Vikt | 0,5 kg |
|---|---|
| Mått | 7×7×10 cm |
| Smak | Jordgubbe |
| Kapacitet | 275 g |
| Förpackning | Burk |
| Sammansättning | 88% jordgubb, 11% socker, 1% pektin |
| Utgångsdatum | Minst 2 månader från inköpsdatum |
| Lagring | Torr och skuggig plats, I kylen |
| Efter öppning | Förvara i kylskåp och använd inom 7 dagar |
3-recensioner för Dżem Truskawkowy 275g
Endast inloggade kunder som har köpt den här produkten får lämna en recension.
Betalningsmetoder
- imoje betalningsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalkort (PLN, CZK)
- Banköverföring (PLN, EUR)
- Kontant vid leverans (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder och kostnader
- InPost paketskåp – PLN 17,50 (POL)
- InPost kurir – PLN 19,50 (POL)
- InPost-bud med postförskott vid leverans – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Fri leverans över 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederländerna – NLD, Belgien – BEL, Luxemburg – LUX, Frankrike – FRA, Italien – ITA, Portugal – PRT, Spanien – ESP) – pris syns vid beställning
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tjeckien – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakien – SVK, Nederländerna – NLD, Österrike – AUT, Lettland – LVA, Finland – FIN, Ungern – HUN, Rumänien – ROU, Italien – ITA, Bulgarien – BGR, Danmark – DNK, Grekland – GRC, Kroatien – HRV, Sverige – SWE, Slovenien – SVN, Belgien – BEL, Spanien – ESP, Luxemburg – LUX, Portugal – PRT) – pris syns vid beställning















Verifierad kund (verifierad ägare) -
Verifierad kund (verifierad ägare) -
Verifierad kund (verifierad ägare) -