
Körsbärssylt 275g
19,50 zloty
(7,09 zloty per 100 g 17,73 zloty per 250 g)
Lägsta pris de senaste 30 dagarna: 19,50 zloty
Netto: 18,57 zlotyTillgänglighet: omedelbart
873 i lager
Beskrivning
Körsbärssylt 275g – Hemgjord körsbärssylt
Hemlagad körsbärssylt, tillagad enligt ett traditionellt, hemgjort recept som kommer att älskas av alla älskare av naturliga smaker.
Ett perfekt komplement till desserter och rätter.
Den unika, lite syrliga smaken av körsbär med en liten mängd socker skapar en perfekt smakkombination. Konsistensen, i vilken bitar av körsbär kan kännas, kommer att påminna oss om de soliga dagarna när vi skördar dessa extremt friska frukter.
En tesked körsbärssylt räcker Vår press att njuta av säsongens frukter året runt.
Produkt utan E!
Innehåller inga konserveringsmedel, artificiella färgämnen, artificiella vitaminer eller smakförstärkare.

Kontrollera också: Päronmousse 275g, du kanske också är intresserad av kategorin: Pressad frukt- och grönsaksjuice?
Näringsvärden per 100 ml
| Energivärde | 86 kcal |
|---|---|
| Fett | 0,3 g |
| Kolhydrater | 21,5 g |
| Inklusive sockerarter | 18 gram |
| Protein | 1 gram |
| Salt | 1,5 g |
Ytterligare information
| Vikt | 0,5 kg |
|---|---|
| Mått | 7×7×10 cm |
| Smak | Körsbär |
| Kapacitet | 275 g |
| Förpackning | Burk |
| Sammansättning | 88% körsbär, 11% socker, 1% pektin |
| Utgångsdatum | Minst 2 månader från inköpsdatum |
| Lagring | Torr och skuggig plats, I kylen |
| Efter öppning | Förvara i kylskåp och använd inom 7 dagar |
2-recensioner för Dżem wiśniowy 275g
Endast inloggade kunder som har köpt den här produkten får lämna en recension.
Betalningsmetoder
- imoje betalningsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalkort (PLN, CZK)
- Banköverföring (PLN, EUR)
- Kontant vid leverans (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder och kostnader
- InPost paketskåp – PLN 17,50 (POL)
- InPost kurir – PLN 19,50 (POL)
- InPost-bud med postförskott vid leverans – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Fri leverans över 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederländerna – NLD, Belgien – BEL, Luxemburg – LUX, Frankrike – FRA, Italien – ITA, Portugal – PRT, Spanien – ESP) – pris syns vid beställning
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tjeckien – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakien – SVK, Nederländerna – NLD, Österrike – AUT, Lettland – LVA, Finland – FIN, Ungern – HUN, Rumänien – ROU, Italien – ITA, Bulgarien – BGR, Danmark – DNK, Grekland – GRC, Kroatien – HRV, Sverige – SWE, Slovenien – SVN, Belgien – BEL, Spanien – ESP, Luxemburg – LUX, Portugal – PRT) – pris syns vid beställning














Verifierad kund (verifierad ägare) -
Jag älskar det 🙂
Verifierad kund (verifierad ägare) -