
Torkad mald mandarinskal 25 kg
675,00 zloty
(2,70 zloty per 100 g 6,75 zloty per 250 g)
Lägsta pris de senaste 30 dagarna: 675,00 zloty
Netto: 642,86 zlotyTillgänglighet: omedelbart
Finns inte i lager
Meddela mig när produkten är tillgänglig
Beskrivning
Torkade mandarinskal
klämd På Nasza Tłocznia används de flitigt inom livsmedelsindustrin. Naturliga fruktteer och bakverk som innehåller dem är otroligt aromatiska och ligger i linje med den nuvarande miljövänliga trenden. 25 kg förpackning.
Om du behöver grossistkvantitet, kontakta vår försäljningsavdelning – sales@naszatlocznia.pl
Hur använder man det?
Skalen, malda till ett fint pulver, är idealiska som tillsats i naturkosmetika och som konfektyrtillsats, en naturlig smaksättning för rätter, soppor och såser.

Kontrollera också: Torkad malen ananas 1 kg, du kanske också är intresserad av kategorin: Vinäger?
Ytterligare information
| Vikt | 25 kg |
|---|---|
| Mått | 15×40×60 cm |
| Utgångsdatum | Minst 10 månader från inköpsdatum |
| Lagring | Torr och skuggig plats |
| Sammansättning | 100% torkad mandarinskal |
| Efter öppning | Använd inom 7 dagar |
| Smak | Mandarin |
| Kapacitet | 25 kg |
Endast inloggade kunder som har köpt den här produkten får lämna en recension.
Betalningsmetoder
- imoje betalningsgateway (PLN)
- Blik (PLN)
- Betalkort (PLN, CZK)
- Banköverföring (PLN, EUR)
- Kontant vid leverans (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Fraktmetoder och kostnader
- InPost paketskåp – PLN 17,50 (POL)
- InPost kurir – PLN 19,50 (POL)
- InPost-bud med postförskott vid leverans – 23,50 PLN (POL)
- Personlig samling
- Fri leverans över 250 PLN (POL)
- InPost International (Nederländerna – NLD, Belgien – BEL, Luxemburg – LUX, Frankrike – FRA, Italien – ITA, Portugal – PRT, Spanien – ESP) – pris syns vid beställning
- DHL-bud (Frankrike – FRA, Tyskland – DEU, Tjeckien – CZE, Estland – EST, Litauen – LTU, Slovakien – SVK, Nederländerna – NLD, Österrike – AUT, Lettland – LVA, Finland – FIN, Ungern – HUN, Rumänien – ROU, Italien – ITA, Bulgarien – BGR, Danmark – DNK, Grekland – GRC, Kroatien – HRV, Sverige – SWE, Slovenien – SVN, Belgien – BEL, Spanien – ESP, Luxemburg – LUX, Portugal – PRT) – pris syns vid beställning








Recensioner
Det finns inga recensioner ännu