
Konfitura z Żurawiny 275g 72% Owoców
18,50 zł
(6,73 zł za 100g | 16,82 zł za 250g)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,50 zł
netto: 17,62 złDostępność: natychmiast
764 w magazynie
Opis
Konfitura z Żurawiny 275g
Nasza konfitura z żurawiny to połączenie tradycji i nowoczesności, zamknięte w wygodnym słoiku o pojemności 275g. W składzie znajduje się 72% żurawiny, 21% cukru i 7% wody – to wszystko dla pełnego smaku i aromatu. Żurawina to owoc o niezwykłych właściwościach zdrowotnych, bogaty w przeciwutleniacze oraz witaminę C. Nasze przetwory z żurawiny zachowują naturalny, intensywny smak i zapach, dzięki czemu będą doskonałym dodatkiem do wielu potraw.
Właściwości zdrowotne żurawiny:
❇️Wzmacnia odporność poprzez witaminę C
❇️Wspomaga zdrowie układu moczowego
❇️Zawiera przeciwutleniacze, które chronią przed wolnymi rodnikami
Dlaczego warto wybrać żurawinę w słoikach od Nasza Tłocznia?
1️⃣ Naturalne składniki: Dokładna selekcja żurawiny zapewnia doskonałą jakość.
2️⃣ Bez sztucznych dodatków: Nasze konfitury to naturalny smak natury.
3️⃣ Wszechstronne zastosowanie: Idealnie komponuje się zarówno z mięsami, serami, jak i deserami.
4️⃣ Lokalna produkcja: Wspierasz krajowych producentów i masz pewność najwyższej jakości.


Jak wykorzystać dżem z żurawiny w codziennej kuchni?
❇️ Konfitura z żurawiny do herbaty: Dodaj odrobinę, aby wzbogacić smak herbaty w chłodne dni.
❇️ Dodatek do mięs: Idealny do dziczyzny, drobiu, oscypków czy serów pleśniowych.
❇️ Na kanapki i tosty: Doskonale komponuje się z masłem orzechowym czy serem białym.
❇️ Jako składnik sosów i dressingów: Stwórz własny, domowy sos żurawinowy do sałatek czy mięs.
Wybierz Naszą Tłocznię i delektuj się pełnią smaku! Nasza żurawina w słoikach zawdzięcza swój intensywny i naturalny aromat, wysokiej zawartości dobrej jakości owoców. Zamów już dziś!
Niespotykana na rynku wysoka zawartość owoców żurawiny – aż 72%!
Bezpieczeństwo w parze z naturą
Wiemy, jak cenna jest zawartość, dlatego każdą paczkę przygotowujemy z najwyższą starannością.
Stosujemy ekologiczne metody zabezpieczeń, które skutecznie amortyzują i stabilizują produkty podczas transportu.
Dzięki temu masz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie, a Ty – zamiast martwić się o stłuczki czy plastikowe odpady – będziesz cieszyć się wyłącznie naturalnym smakiem naszych produktów.
Twoja przesyłka jest u nas bezpieczna i przyjazna środowisku.

Sprawdź także: Mus gruszkowy 275g, może zainteresuje Cię także kategoria: Karty upominkowe?
Wartości odżywcze w 100 ml
| Wartość energetyczna | 114 kcal |
|---|---|
| Tłuszcz | 0,1 g |
| Węglowodany | 29 g |
| W tym cukry | 24 g |
| Białko | 0,4 g |
| Sól | 2 g |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 7 × 10 cm |
| Smak | Żurawina |
| Pojemność | 275g |
| Opakowanie | Butelka szklana zakręcana |
| Skład | 72% żurawina, 21% cukier, 7% woda |
| Data ważności | Minimum 2 miesiące od daty zakupu |
| Przechowywanie | Suche i zacienione miejsce, W lodówce |
| Po otwarciu | Przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 7 dni |
3 opinie dla Konfitura z Żurawiny 275g 72% Owoców
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Metody płatności
- Bramka płatności imoje (PLN)
- Blik (PLN)
- Karta płatnicza (PLN, CZK)
- Przelew bankowy (PLN, EUR)
- Płatność za pobraniem (PLN)
- PayPal (EUR, CZK)
Metody i koszty dostawy
- Paczkomat InPost – 17,50 zł (POL)
- Kurier InPost – 19,50 zł (POL)
- Kurier InPost za pobraniem – 23,50 zł (POL)
- Odbiór osobisty
- Darmowa dostawa od 250 zł (POL)
- InPost International (Holandia – NLD, Belgia – BEL, Luksemburg – LUX, Francja – FRA, Włochy – ITA, Portugalia – PRT, Hiszpania – ESP) – cena widoczna podczas składania zamówienia
- Kurier DHL (Francja – FRA, Niemcy – DEU, Czechy – CZE, Estonia – EST, Litwa – LTU, Słowacja – SVK, Holandia – NLD, Austria – AUT, Łotwa – LVA, Finlandia – FIN, Węgry – HUN, Rumunia – ROU, Włochy – ITA, Bułgaria – BGR, Dania – DNK, Grecja – GRC, Chorwacja – HRV, Szwecja – SWE, Słowenia – SVN, Belgia – BEL, Hiszpania – ESP, Luksemburg – LUX, Portugalia – PRT) – cena widoczna podczas składania zamówienia











Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –
Bardzo dobra, super smakuje z oscypkirm
Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –
Super do herbaty ☺️
Zweryfikowany klient (zweryfikowany) –